| Gewicht | 0.347 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 3.508in |
| Boring - Overmaat | +.010in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1345cc |
| Type rok | Round |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564026934 |
| Afbeelding Info | These images are actual |