| Gewicht | 0.392 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 8.937in |
| Boring - Werkelijk | 3.701in |
| Boring - Overmaat | STDin |
| Compressie Hoogte | 1.161in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.0:1 @ 56cc |
| Cilinderkop | Modular 5.2L VooDoo |
| Verplaatsing | 302ci |
| Volume koepel | 6.7cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.827in |
| Aanbevolen ringset | JG1008-3701 |
| Lengte stang | 5.933in |
| Beroerte | 3.661in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564042613 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |