| Gewicht | 0.401 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.240in |
| Boring - Werkelijk | 3.905in |
| Boring - Overmaat | .007in |
| Compressie Hoogte | 1.115in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.1:1 @ 72cc |
| Cilinderkop | LSX/L92 12 DEG |
| Verplaatsing | 383ci |
| Volume koepel | -30.2cc |
| Type zuigerkop | Dish |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | J68008-3900-3 |
| Lengte stang | 6.125in |
| Beroerte | 4.000in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564040886 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |