| Hoogte blok | 9.240in |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.070in |
| Boring - Overmaat | .005 LT4in |
| Compressie Hoogte | 1.295in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 @ 65.5cc |
| Cilinderkop | Gen 5 LT4 |
| Verplaatsing | 377ci |
| Volume koepel | -6.5cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | JG31F8-4070-0 |
| Lengte stang | 6.125in |
| Beroerte | 3.622in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564037879 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |