| Hoogte blok | 8.937in |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 3.630in |
| Boring - Overmaat | STDin |
| Compressie Hoogte | 1.174in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 @ 57cc |
| Cilinderkop | Modular 5.0L Coyote Gen 1/2 |
| Verplaatsing | 302ci |
| Volume koepel | -4.4cc |
| Type zuigerkop | Dish |
| Zuigerpen Diameter | 0.866in |
| Aanbevolen ringset | JG1008-3632 |
| Lengte stang | 5.933in |
| Beroerte | 3.650in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564035912 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are actual |