| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 88.50mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 32.80mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Dekruimte | 0.80-mm |
| Volume koepel | -6.8cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.50mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3484 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Merk | JE |