| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 80.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 28.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.0:1 |
| Dekruimte | 0.60-mm |
| Volume koepel | -6.4cc |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3150 |
| Merk | JE |