| Gewicht | 0.344 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 93.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 30.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Dekruimte | 0.31-mm |
| Volume koepel | -7.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3661 |
| Beroerte | 79.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564036841 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |