| Gewicht | 0.35 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 92.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 30.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Dekruimte | 0.31-mm |
| Volume koepel | -14.6cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3622 |
| Beroerte | 79.00mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564045485 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 138,00mm |
| Lengte verpakking | 271,00mm |
| Gewicht verpakking | 2322.00g |
| Verpakking Breedte | 149,00mm |