| Gewicht | 0.328 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 88.50mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 36.37mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Dekruimte | 0.23-mm |
| Volume koepel | -24.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3484 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564037640 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |