
€2,061.11
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 82,00mm |
| Boring - Overmaat | STDmm |
| Compressie Hoogte | 30,50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.0:1 |
| Volume koepel | -12,0cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | UX1001-3228 |
| Beroerte | 100.00mm |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build to Stock |