| Gewicht | 0.308 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 32.30mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Dekruimte | 0.20-mm |
| Volume koepel | -30.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG-1006-3445 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564214706 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 179,00mm |
| Lengte verpakking | 333,00mm |
| Gewicht verpakking | 3588.00g |
| Verpakking Breedte | 329,00mm |