| Gewicht | 0.337 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.00mm |
| Boring - Overmaat | STDmm |
| Compressie Hoogte | 32.40mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.6:1 |
| Dekruimte | 0.05mm |
| Volume koepel | -14.7cc |
| Hoofdvolume | 9.5:1 |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | UX1006-3307 |
| Lengte stang | 144.25mm |
| Type rok | FSR |
| Beroerte | 89.60mm |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564214553 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 181,00mm |
| Lengte verpakking | 330,00mm |
| Gewicht verpakking | 4212.00g |
| Verpakking Breedte | 357,00mm |