| Gewicht | 0.305 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 32.80mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.5:1 |
| Dekruimte | 0.10-mm |
| Volume koepel | -5.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3405 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564047670 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 183,00mm |
| Lengte verpakking | 373,00mm |
| Gewicht verpakking | 3670.00g |
| Verpakking Breedte | 330,00mm |