| Gewicht | 0.302 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 32.80mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.5:1 |
| Dekruimte | 0.10-mm |
| Volume koepel | -9.3cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3405 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564047687 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |