| Gewicht | 0.554 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 10.300in |
| Boring - Werkelijk | 4.390in |
| Boring - Overmaat | .030in |
| Compressie Hoogte | 1.350in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.2 @ 72cc |
| Cilinderkop | M-6049-SCJ |
| Verplaatsing | 520ci |
| Volume koepel | -5.0cc |
| Type zuigerkop | Flat Top |
| Zuigerpen Diameter | 0.990in |
| Aanbevolen ringset | J100F8-4390-5 |
| Lengte stang | 6.800in |
| Beroerte | 4.300in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564030177 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |