| Gewicht | 0.693 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.780in |
| Boring - Werkelijk | 4.610in |
| Boring - Overmaat | .144in |
| Compressie Hoogte | 1.270in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.8 @ 124cc |
| Cilinderkop | Open Chamber |
| Verplaatsing | 568ci |
| Volume koepel | 45.0cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.990in |
| Aanbevolen ringset | J100H8-4610-5 |
| Lengte stang | 6.385in |
| Beroerte | 4.250in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564043672 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |