| Gewicht | 0.714 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.780in |
| Boring - Werkelijk | 4.560in |
| Boring - Overmaat | .094in |
| Compressie Hoogte | 1.645in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.8 @ 124cc |
| Cilinderkop | Open Chamber |
| Verplaatsing | 522ci |
| Volume koepel | -3.0cc |
| Type zuigerkop | Inverted Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.990in |
| Aanbevolen ringset | J100F8-4560-5 |
| Lengte stang | 6.135in |
| Beroerte | 4.000in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564040695 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |