| Gewicht | 0.702 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.780in |
| Boring - Werkelijk | 4.310in |
| Boring - Overmaat | .060in |
| Compressie Hoogte | 1.765in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.7 @ 124cc |
| Cilinderkop | Dart Pro-1/M 24 DEG |
| Verplaatsing | 440ci |
| Volume koepel | 50.0cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Aanbevolen ringset | J100F8-4310-5 |
| Lengte stang | 6.135in |
| Beroerte | 3.766in |
| Zuigerpen Diameter | 0.990in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564044471 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are actual |