| Gewicht | 0.583 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.780in |
| Boring - Werkelijk | 4.560in |
| Boring - Overmaat | .094in |
| Compressie Hoogte | 1.120in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.0 @ 124cc |
| Cilinderkop | Open Chamber |
| Verplaatsing | 555ci |
| Volume koepel | 40.0cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.990in |
| Aanbevolen ringset | J10008-4560-5 |
| Lengte stang | 6.535in |
| Beroerte | 4.250in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564031518 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |