| Gewicht | 0.345 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 10.078in |
| Boring - Werkelijk | 3.552in |
| Boring - Overmaat | STDin |
| Compressie Hoogte | 1.320in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 @ 53cc |
| Cilinderkop | Modular 4.6L 4V |
| Verplaatsing | 330ci |
| Volume koepel | -17.1cc |
| Type zuigerkop | Dish |
| Zuigerpen Diameter | 0.866in |
| Aanbevolen ringset | JG3208-3551-0 |
| Lengte stang | 6.657in |
| Beroerte | 4.165in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564032690 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |