| Hoogte blok | 9.000in |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.135in |
| Boring - Overmaat | .010in |
| Compressie Hoogte | 1.062in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.4 @ 76cc |
| Cilinderkop | Chevrolet 20/30 23deg |
| Verplaatsing | 415ci |
| Volume koepel | -5.0cc |
| Type zuigerkop | Flat Top |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | J100F8-4135-5 |
| Lengte stang | 6.000in |
| Beroerte | 3.875in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564029645 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |