| Gewicht | 0.443 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.000in |
| Boring - Werkelijk | 4.145in |
| Boring - Overmaat | .020in |
| Compressie Hoogte | 1.000in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 14.6 @ 58cc |
| Cilinderkop | Chevrolet 18deg |
| Verplaatsing | 432ci |
| Volume koepel | 2.5cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | J10008-4145-5 |
| Lengte stang | 6.000in |
| Beroerte | 4.000in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564030580 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |