| Gewicht | 0.437 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.000in |
| Boring - Werkelijk | 4.130in |
| Boring - Overmaat | .005in |
| Compressie Hoogte | 1.062in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.6 @ 58cc |
| Cilinderkop | Chevrolet 18deg |
| Verplaatsing | 415ci |
| Volume koepel | -6.0cc |
| Type zuigerkop | Flat Top |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | J10008-4130-5 |
| Lengte stang | 6.000in |
| Beroerte | 3.875in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564034687 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |