| Gewicht | 0.39 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 8.932in |
| Boring - Werkelijk | 3.562in |
| Boring - Overmaat | .010in |
| Compressie Hoogte | 1.220in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.0:1 @ 53cc |
| Cilinderkop | Modular 4.6L 4V |
| Verplaatsing | 282ci |
| Volume koepel | 3.2cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.866in |
| Aanbevolen ringset | JG1008-3563 |
| Lengte stang | 5.933in |
| Beroerte | 3.543in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564031204 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |