| Gewicht | 0.365 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 8.932in |
| Boring - Werkelijk | 3.701in |
| Boring - Overmaat | .149in |
| Compressie Hoogte | 1.220in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.0:1 @ 50cc |
| Cilinderkop | Modular 4.6L 3V |
| Verplaatsing | 305ci |
| Volume koepel | -3.8cc |
| Type zuigerkop | Dish |
| Zuigerpen Diameter | 0.866in |
| Aanbevolen ringset | JG1008-3701 |
| Lengte stang | 5.933in |
| Beroerte | 3.543in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564033130 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |