| Gewicht | 0.465 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.000in |
| Boring - Werkelijk | 4.020in |
| Boring - Overmaat | .020in |
| Compressie Hoogte | 1.550in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.3 @ 76cc |
| Cilinderkop | Chevrolet 23deg |
| Verplaatsing | 355ci |
| Volume koepel | -14.5cc |
| Type zuigerkop | Inverted Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | J10008-4020-5 |
| Lengte stang | 5.700in |
| Beroerte | 3.500in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564045645 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |