| Gewicht | 0.467 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 9.000in |
| Boring - Werkelijk | 4.140in |
| Boring - Overmaat | .015in |
| Compressie Hoogte | 1.335in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.9 @ 72cc |
| Cilinderkop | Chevrolet 40/60 23deg |
| Verplaatsing | 359ci |
| Volume koepel | 14.0cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | JG77F8-4135-5 |
| Lengte stang | 6.000in |
| Beroerte | 3.335in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564030795 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |