| Gewicht | 0.458 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 8.180in |
| Boring - Werkelijk | 4.145in |
| Boring - Overmaat | .020in |
| Compressie Hoogte | 1.230in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.2 @ 64cc |
| Cilinderkop | Small Block Ford 20 DEG |
| Verplaatsing | 335ci |
| Volume koepel | 6.5cc |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | J100F8-4145-5 |
| Lengte stang | 5.400in |
| Beroerte | 3.100in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564031334 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |