| Gewicht | 0.444 kg |
|---|---|
| Hoogte blok | 8.200in |
| Boring - Werkelijk | 4.040in |
| Boring - Overmaat | .040in |
| Compressie Hoogte | 1.100in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.2 @ 64cc |
| Cilinderkop | Twisted Wedge Small Block Ford |
| Verplaatsing | 348ci |
| Volume koepel | -5.0cc |
| Type zuigerkop | Flat Top |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | J10008-4040-5 |
| Lengte stang | 5.400in |
| Beroerte | 3.400in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564040527 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |