
€459.50
| Gewicht | 0.262 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 77.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 28.45mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.3:1 |
| Dekruimte | 0.65-mm |
| Volume koepel | -3.8cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG004-3051 |
| Merk | JE |