
€417.86
| Gewicht | 0.279 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.00mm |
| Boring - Overmaat | Std. mm |
| Compressie Hoogte | 31.62mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.5:1 |
| Volume koepel | -3.1cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1001-3307 |
| Merk | JE |