
€359.50
| Gewicht | 0.335 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 35.90mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 7.5:1 |
| Dekruimte | -mm |
| Volume koepel | -19.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1001-3208 |
| Merk | JE |