| Gewicht | 0.299 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 78.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.00mm |
| Compressie Hoogte | 35.60mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 7.0:1 |
| Dekruimte | -mm |
| Volume koepel | 6.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | XC7800 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564041968 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |