| Gewicht | 0.289 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 84.00mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 25.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.7:1 |
| Dekruimte | -mm |
| Volume koepel | 11.8cc |
| Zuigerpen Diameter | 18.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3307 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564041999 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |