| Gewicht | 0.285 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 80.50mm |
| Boring - Overmaat | Std. mm |
| Compressie Hoogte | 34.15mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 7.8:1 |
| Dekruimte | -mm |
| Volume koepel | -3.7cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | XC8050 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564037619 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 139,00mm |
| Lengte verpakking | 269,00mm |
| Gewicht verpakking | 1982.00g |
| Verpakking Breedte | 148,00mm |