| Gewicht | 0.296 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.50mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 33.30mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 7.8:1 |
| Dekruimte | -mm |
| Volume koepel | -6.4cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3209 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564047281 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |