| Gewicht | 0.243 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 77.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 26.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.3:1 |
| Dekruimte | 4.00-mm |
| Volume koepel | -1.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3051 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564046642 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |