| Gewicht | 0.411 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 94.20mm |
| Boring - Overmaat | 0.80mm |
| Compressie Hoogte | 32.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.0:1 |
| Dekruimte | 0.50mm |
| Volume koepel | 5.2cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3711 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564036551 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |