
€302.75
| Gewicht | 0.296 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 32.80mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Volume koepel | -0.9cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1001-3209 |
| Merk | JE |