
€18.34
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Axiale hoogte | 1.2mm |
| Boring - Werkelijk | 3.583in |
| Boring - Werkelijk (Alternatief) | 91.00mm |
| Coating | Phosphate |
| Land van herkomst | USA |
| Dossier Fit | NO |
| Type materiaal | Ductile Iron |
| Radiale breedte | 0.150in |
| Vorm | Napr BCut Ntral |
| pa_type | DPE |
| Merk | JE |