
€21.60
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Axiale hoogte | 1/16in |
| Boring - Werkelijk | 4.095in |
| Boring - Werkelijk (Alternatief) | 104.00mm |
| Coating | PlasMoly |
| Land van herkomst | USA |
| Dossier Fit | 0.005in |
| Type materiaal | Ductile Iron |
| Radiale breedte | 0.191in |
| Vorm | Bar DWall Tors |
| pa_type | DMB |
| Merk | JE |
| Type gebouw | Build on Demand |