| Gewicht | 0.342 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 91.10mm |
| Boring - Overmaat | Std.mm |
| Compressie Hoogte | 31.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.0:1 |
| Dekruimte | 0.65-mm |
| Volume koepel | -15.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JC2206-3587 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564046512 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are actual |