| Gewicht | 0.387 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 92.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.18mm |
| Compressie Hoogte | 40.75mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.0:1 |
| Dekruimte | 0.22mm |
| Volume koepel | -21.4cc |
| Zuigerpen Diameter | 24.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3622 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564047328 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |