| Gewicht | 0.294 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.00mm |
| Boring - Overmaat | 0.60mm |
| Compressie Hoogte | 31.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.5:1 |
| Dekruimte | 0.80mm |
| Volume koepel | -9.9cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1006-3425 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564047571 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 183,00mm |
| Lengte verpakking | 329,00mm |
| Gewicht verpakking | 3682.00g |
| Verpakking Breedte | 362,00mm |