
€943.81
| Gewicht | 0.352 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 80.00mm |
| Boring - Overmaat | Std. mm |
| Compressie Hoogte | 38.81mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 7.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | -mm |
| Volume koepel | -0.5 FTcc |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 20.63mm |
| Ringset inbegrepen | 8000XX |
| Merk | Wiseco |