| Gewicht | 0.306 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 85.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.70mm |
| Compressie Hoogte | 29.75mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Volume koepel | -8.8cc |
| Zuigerpen Diameter | 20.00mm |
| Ringset inbegrepen | JG1004-3366 |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564037589 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |