
€943.81
| Gewicht | 0.322 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.25mm |
| Boring - Overmaat | 0.75mm |
| Compressie Hoogte | 33.30mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 7.8:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | -mm |
| Volume koepel | -10.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8125XX |
| Merk | Wiseco |