| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 92.00mm |
| Compressie Hoogte | 32,69mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.3:1 |
| Volume koepel | -12.00cc |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | 09513622 |
| Merk | Diamond |