| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 99.50 mm |
| Compressie Hoogte | 29.33 mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.7:1 |
| Volume koepel | -9.5 cc |
| Zuigerpen Diameter | 23.00 mm |
| Ringset inbegrepen | 09503917 |
| Beroerte | 98.40 mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Merk | Diamond |